REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104

Por um escritor misterioso
Last updated 19 maio 2024
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat  în minutul 104
Compartilhe seus vídeos com amigos, familiares e todo o mundo
GOOOL! Poli Iași - Hermannstadt 0-1. Balaure deschide scorul, după o eroare în apărarea gazdelor
FC Politehnica Iași 1-3 FC Hermannstadt :: Resumos :: Vídeos
Hermannstadt vs Poli Iasi LIVE, Superliga
REZUMAT - SEPSI OSK PAGINA OFICIALA - HIVATALOS WEBOLDAL Sepsiszentgyorgy-Sfantu Gheorghe Jud Covasna-Kovaszna megye
🔴LIVE🔴 REACTIONEZ LA AFC HERMANNSTADT - POLI IASI!!
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
REZUMAT: Poli Iaşi a retrogradat. Poli - Hermannstadt 0-1
REZUMAT, Rapid – Poli Iași 3-2
Hermannstadt - Poli Iași 0-0, în etapa a 17-a din Superliga
Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri