FC Hermannstadt conduce Farul la pauză: 1-0 – Ziarul Mesagerul de Sibiu

Por um escritor misterioso
Last updated 18 maio 2024
Atmosferă de sărbătoare, în această seară, pe noul Stadion Municipal. FC Hermannstadt a revenit în sfârșit ACASĂ. La meciul inaugurării ar fi venit tot Sibiul, însă s-a găsit loc pentru doar cca 12…
S-a modificat ora jocului dintre FC Hermannstadt și FC U Craiova - Partida se dispută mai târziu
VIDEO FOTO FC Hermannstadt pierde cu Farul - Sibiul s-a jucat cu ocaziile
Persoanele cu dizabilități au acces gratuit la meciurile FC Hermannstadt de pe Stadionul Municipal – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Remiză smulsă cu forcepsul de FC Hermannstadt. Sibiul a egalat în prelungiri la Farul, cu un gol superb al lui Baba (video)
Farul – FC Hermannstadt, 1-1, în etapa 16 din SuperLiga. Hagi pierde două puncte în prelungiri
Farul Constanța - FC Hermannstadt 1-1, Oaspeții au smuls egalul pe final
VIDEO FC Hermannstadt debutează în noul sezon contra campioanei Farul - Măldărășanu: Trebuie să avem mentalitate de învingător”
Oferte pentru o toamnă de poveste
Stadionul Municipal Sibiu – Ziarul Mesagerul de Sibiu
Farul - FC Hermannstadt 1- 1. Sibienii dau lovitura în prelungiri. Hagi a fost eliminat - Playsport
Ziua Porților Deschise la noul stadion din Sibiu » Burleanu și primarul au tăiat panglica. Hermannstadt - Farul e sold-out