CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe

Por um escritor misterioso
Last updated 28 maio 2024
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
fc hermannstadt - citeste toate articolele despre fc hermannstadt - Antena Sport
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei
Momente de panică la amicalul dintre CFR Cluj și Hermannstadt! Cristi Bălgrădean s-a lovit cu capul de bară
Video Hermannstadt - U Cluj 0-1. Sibienii rămân în Liga 1, după ce s-au impus în turul barajului cu 2-0
U Cluj - Hermannstadt 1-0, în etapa #13 din Liga 1
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 din Superliga
Dan Petrescu i-a făcut praf pe jucătorii lui CFR Cluj: Toți și-au luat bilete, au făcut petreceri. Dumnezeu ne-a dat ce am meritat
VIDEO Victorie uriașă pentru FC Hermannstadt la CFR Cluj - Sibiul termină anul pe loc de play off
LIVE VIDEO FC Hermannstadt - Farul, ASTĂZI de la 18:30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Campioana României debutează la Sibiu, în noul sezon